O nas Dla klientĂłw Cmentarze Galeria Ogloszenia Kontakt

Ogłoszenia BIPINFORMACJE  ORGANIZACYJNE PRZED 1 LISTOPADA

Miejski Zarząd Cmentarzy administruje czterema obiektami cmentarnymi na terenie Tarnowa:
Cmentarz Stary przy ul. Narutowicza, tel. 509-042-884
Cmentarz w Krzyżu przy ul. Krzyskiej, tel. 509-042-884
Cmentarz w Mościcach przy ul. Czarna Droga, tel. 509-784-289
Cmentarz w Klikowej przy ul. Zagumnie, tel. 506-038-394

W związku ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych, Miejski Zarząd Cmentarzy uprzejmie informuje, że bramy cmentarzy komunalnych w dniach od 30 października do 2 listopada będą czynne całodobowo tak, aby maksymalnie ułatwić rodzinom posiadającym groby na cmentarzach oddanie czci i szacunku bliskim.

Jednocześnie prosi się rodziny osób zmarłych o uporządkowanie mogił ziemnych i grobów murowanych i zadbanie o estetykę ich otoczenia. Aby ułatwić czynności porządkowe Miejski Zarząd Cmentarzy, jak co roku, zwiększy ilość kontenerów na śmieci oraz częstotliwość ich wywozu.

Do godzin wieczornych na cmentarzach przebywać będą pracownicy Miejskiego Zarządu Cmentarzy, wyposażeni w identyfikatory, służąc zainteresowanym osobom pomocą w odnalezieniu grobów bliskich.

Przypominamy również, że na stronie Miejskiego Zarządu Cmentarzy dostępna jest wyszukiwarka osób zmarłych GROBONET, dzięki której osoby poszukujące miejsca pochowania swoich bliskich mogą przejrzeć bazy danych dotyczące zabytkowego cmentarza Starego, a także cmentarzy komunalnych w Klikowej, Mościcach i na nowej części cmentarza w Krzyżu (część zlokalizowana obok domu Sióstr Karmelitanek Bosych) i odnaleźć poszukiwany grób.