Wykaz zakładów budowlano-kamieniarskich w 2018 r.

Wykaz zakładów budowlano-kamieniarskich uprawnionych do wykonywania robót w zakresie budowy oraz remontów grobowców i nagrobków na terenach cmentarzy komunalnych w roku 2018, na podstawie danych Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.
Umieszczenie na liście zakładów nie oznacza ich preferowania lub sugerowania wyborów wykonawców przez Miejski Zarząd Cmentarzy.
Dopuszcza się wykonawstwa innych zakładów specjalizujących się w remontach i budowach grobowców po uprzednim zawarciu umowy z Miejskim Zarządem Cmentarzy.
Gmina Miasta Tarnowa i Miejski Zarząd Cmentarzy nie ponoszą odpowiedzialności za wybór wykonawcy i za treść zawartych z nimi umów przez zlecających im roboty i usługi.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners who may combine it with other information that you’ve provided to them or that they’ve collected from your use of their services. You consent to our cookies if you continue to use our website.