Ogłoszenie przed Wszystkimi Świętymi

W związku ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych, Miejski Zarząd Cmentarzy informuje, że bramy cmentarzy komunalnych od 29 października do 2 listopada otwarte będą całodobowo.

Obecnie przepisy nie zakazują wizyt na terenie cmentarzy, jednakże ze względu na panującą sytuację epidemiczną w kraju, prosimy o zachowanie ostrożności i, w miarę możliwości, o rozłożenie w czasie wizyt na terenie cmentarzy lub też przełożenie ich na późniejszy termin. Jeśli jednak nie jest to możliwe, prosimy również o nieodkładanie czynności porządkowania grobów bliskich Zmarłych na ostatni czas, aby uniknąć powstawania dużych skupisk ludzi na cmentarzach w jednym czasie.

Ze względu na bardzo dużą ilość śmieci pozostawianych na cmentarzach, w trosce o ekologię, zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczenie liczby zniczy i plastikowych ozdób stawianych na grobach Państwa bliskich.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.