Informacja o zmianie cenników

Miejski Zarząd Cmentarzy w Tarnowie uprzejmie informuje, że zarządzeniem  Nr 92/2013 Prezydenta Miasta Tarnowa z dnia 25 marca 2013 r. zostały ustalone nowe stawki opłat cmentarnych i cen za usługi świadczone przez Miejski Zarząd Cmentarzy w Tarnowie.

Równocześnie  Zarządzeniem  Dyrektora  Miejskiego Zarządu Cmentarzy w Tarnowie nr 022-5/2013 z dnia 28 marca 2013 r. ustalono opłaty cmentarne  i ceny za dodatkowe usługi świadczone przez Miejski Zarząd Cmentarzy w Tarnowie.

Obydwa cenniki obowiązują od 1 kwietnia 2013 r.

Oba cenniki zostały umieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej MZC, w zakładce Cennik, a w wersji papierowej zostały wyłożone do wglądu w biurze Miejskiego Zarządu Cmentarzy.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners who may combine it with other information that you’ve provided to them or that they’ve collected from your use of their services. You consent to our cookies if you continue to use our website.